Lot 21
SKŘÍŇ Z OBDOBÍ BIEDERMEIERU

kolem 1830
196 x 142 x 64 cm (h x w x d)

Starting price
5 000 CZK
   |   200 €

To bid in online auction, please register on auction server livebid.cz.

Catalogue of all auctioned items can be downloaded and printed from this link.

Price realized
8 500 CZK
   |   340 €
price without premium

Řemeslně velice kvalitně zpracovaná skříň z období biedermeieru s párovými sloupy s dórskou hlavicí. Do bohaté kresby z ořechového dřeva vložena horizontálně intarzie. Dobrý stav, k restaurování.