3 000 CZK
| 120 €
Lot 12
BOHATĚ ZDOBENÝ BUFFET VE STYLU RENESANCE
Second half of 19th century
90 x 122 x 42 cm (h x w x d)
Starting price
To bid in online auction, please register on auction server livebid.cz.
Catalogue of all auctioned items can be downloaded and printed from this link.
Price realized
22 000 CZK
| 880 €
| 880 €
price without premium
Působivý novorenesanční buffet s bohatou jemnou intarzií na motivy stylizovaných květin z několika druhů dřevin rámované do lištiček z mořené hrušky. Dole s čtyřmi tordovanými nohami. Vrchní deska se symetrickou bohatou kresbou dřeva. Výborný stav, restaurováno, bez známek poškození.