Lot 12
BOHATĚ ZDOBENÝ BUFFET VE STYLU RENESANCE

Second half of 19th century
90 x 122 x 42 cm (h x w x d)

Starting price
3 000 CZK
   |   120 €

To bid in online auction, please register on auction server livebid.cz.

Catalogue of all auctioned items can be downloaded and printed from this link.

Price realized
22 000 CZK
   |   880 €
price without premium

Působivý novorenesanční buffet s bohatou jemnou intarzií na motivy stylizovaných květin z několika druhů dřevin rámované do lištiček z mořené hrušky. Dole s čtyřmi tordovanými nohami. Vrchní deska se symetrickou bohatou kresbou dřeva. Výborný stav, restaurováno, bez známek poškození.