Lot 37
JUDAIKA

18. století
zlacené dřevo
97 x 60 cm (v x š)

Vyvolávací cena
2 000 CZK
   |   83 EUR

Dosažená cena
70 000 CZK
   |   2 917 EUR

Ornamentální volutový štít pravděpodobně ze synagogy s nápisem: "Tóru nám přikázal Moše, aby se obec Jaakovova (Israel) chvěl (bázní)."