Lot 142
Josef Steinský (1903 - ????) PÁROVÉ FOLKLORNÍ PORTRÉTY

1. polovina 20. století
olej, karton
49 x 33 cm (v x š)
sign. vpravo dole: J. Steinský

Vyvolávací cena
1 000 CZK
   |   42 EUR

Dosažená cena
7 500 CZK
   |   313 EUR

Dvojice portrétů muže a ženy ve folklorním oděvu od dnes již pozapomenutého malíře. Podobné portréty mohou být cenným zdrojem pro badatele v oblasti odívání.