Lot 140
Jan Rambousek (1895 - 1976) PŘEDJAŘÍ POD ŠUMAVOU

1. polovina 20. století
olej, karton
27 x 36 cm (v x š)
sign. vpravo nahoře: J. Rambousek

Vyvolávací cena
1 000 CZK
   |   42 EUR

Dosažená cena
2 000 CZK
   |   83 EUR

Jan Rambousek vystudoval AVUa sehrál roli především v české grafice. Byl redaktorem sborníku Hollar a spoluzakládal grafickou sekci Umělecké besedy. Věnoval se i malbě a to především krajině Lužických hor.