Lot 310
STŘÍBRNÝ JÍDELNÍ SERVIS

30. léta 20. století
stříbro
8.1 kg

Vyvolávací cena
60 000 CZK
   |   2 500 EUR

Dosažená cena
75 000 CZK
   |   3 125 EUR

Kompletní rozsáhlý jídelní servis co do počtu kusů je uložený ve dvou truhličkách uvnitř potažených žlutým sametem. Jedná se o dvanáctidílný servis s calkovou vahou přes 8 kilogramů s elegantním jednoduchým designem s prvky zlacení na lžičkách. Servis zahrnuje dvě slánky s broušeným sklem. Puncováno