30 000 CZK
| 1 304 EUR
Lot 107
JAK BERUŠKA ŽALOVALA
1936
tuš, akvarel, běloba, karton
25,5 x 17 cm (v x š)
nesignováno
Vyvolávací cena
Dosažená cena
95 000 CZK
| 4 130 EUR
| 4 130 EUR
Ilustrace z kapitoly "Jak byl hlemýžď rád, že mu Ferda drbal záda". Po nedorozumění s Beruškou, která se urazila a nepochopila Ferdův přátelský pozdrav, je Ferda zatčen škvory a zamčen u Pana Hlemýždě. U soudu je odsouzen k výprasku, kterému však unikne díky Lučnímu koníkovi. Okraje opatřeny autorskými poznámkami.
Lot 106 FERDA MRAVENEC - OBÁLKA KNIHY
Vyvolávací cena40 000 CZK | 1 739 EUR
Dosažená cena
140 000 CZK | 6 087 EUR
Lot 107 JAK BERUŠKA ŽALOVALA
Vyvolávací cena30 000 CZK | 1 304 EUR
Dosažená cena
95 000 CZK | 4 130 EUR
Lot 108 O NEJPĚKNĚJŠÍCH HRAČIČKÁCH PRO MALÉ DĚTIČKY
Dosažená cena
90 000 CZK | 3 913 EUR
Lot 110 O TÉ VELKÉ NOČNÍ SLAVNOSTI
Dosažená cena
140 000 CZK | 6 087 EUR