30 000 CZK
| 1 304 EUR
Lot 108
O NEJPĚKNĚJŠÍCH HRAČIČKÁCH PRO MALÉ DĚTIČKY
1936
tuš, akvarel, běloba, karton
25,5 x 18 cm (v x š)
nesignováno
Vyvolávací cena
Dosažená cena
90 000 CZK
| 3 913 EUR
| 3 913 EUR
Ilustrace ke kapitole, kdy pan Cvrček přivede k Ferdovi paní Ploštici Pestrou a její kupu dětí, aby jim Ferda vyrobil hračky. A tak společně s kovaříky a z kina poučeným Broukem Pytlíkem Ferda postaví malým ploštičkám zábavní park.
Lot 106 FERDA MRAVENEC - OBÁLKA KNIHY
Vyvolávací cena40 000 CZK | 1 739 EUR
Dosažená cena
140 000 CZK | 6 087 EUR
Lot 107 JAK BERUŠKA ŽALOVALA
Vyvolávací cena30 000 CZK | 1 304 EUR
Dosažená cena
95 000 CZK | 4 130 EUR
Lot 108 O NEJPĚKNĚJŠÍCH HRAČIČKÁCH PRO MALÉ DĚTIČKY
Dosažená cena
90 000 CZK | 3 913 EUR
Lot 110 O TÉ VELKÉ NOČNÍ SLAVNOSTI
Dosažená cena
140 000 CZK | 6 087 EUR