30 000 CZK
| 1 304 EUR
Lot 110
O TÉ VELKÉ NOČNÍ SLAVNOSTI
1936
tuš, akvarel, běloba, karton
25,5 x 16,5 cm (v x š)
nesignováno
Vyvolávací cena
Dosažená cena
140 000 CZK
| 6 087 EUR
| 6 087 EUR
Po skandálu se soudem a Beruškou se Ferda rozhodl odejít, ale ještě před odchodem uspořádat velikou slavnost. Ondřej Sekora popisuje v kapitole jak každý něčím přispěl, brouci se veselí, tančí a přiletí se podívat i zvědavé svatojánské mušky, které zůstanou a celý večer jim k tomu svítí.
Lot 106 FERDA MRAVENEC - OBÁLKA KNIHY
Vyvolávací cena40 000 CZK | 1 739 EUR
Dosažená cena
140 000 CZK | 6 087 EUR
Lot 107 JAK BERUŠKA ŽALOVALA
Vyvolávací cena30 000 CZK | 1 304 EUR
Dosažená cena
95 000 CZK | 4 130 EUR
Lot 108 O NEJPĚKNĚJŠÍCH HRAČIČKÁCH PRO MALÉ DĚTIČKY
Dosažená cena
90 000 CZK | 3 913 EUR
Lot 110 O TÉ VELKÉ NOČNÍ SLAVNOSTI
Dosažená cena
140 000 CZK | 6 087 EUR