Lot 20
DESIGNOVÝ STŮL Z OBDOBÍ BIEDERMEIERU

Kolem 1830
78 x 83 x 60 cm (h x b x t)

Rufpreis
3 000 CZK
   |   120 EUR

To bid in online auction, please register on auction server livebid.cz.

Catalogue of all auctioned items can be downloaded and printed from this link.

10 000 CZK
   |   400 EUR

Elegantní a velice kvalitně zpracovaný větší odkládací stůl se šuplíkem. Horní desku s bohatou kresbou dřeva nesou do lyry tvarované nohy spojení trnoží se stylizovaným květem. Dobrý stav po restaurování, drobné poškození na horní desce.