Lot 20
DESIGNOVÝ STŮL Z OBDOBÍ BIEDERMEIERU

Kolem 1830
Jasan, mosaz
78 x 83 x 60 cm (v x š x h)

Vyvolávací cena
3 000 CZK
   |   120 EUR

Dosažená cena
10 000 CZK
   |   400 EUR

Elegantní a velice kvalitně zpracovaný větší odkládací stůl se šuplíkem. Horní desku s bohatou kresbou dřeva nesou do lyry tvarované nohy spojení trnoží se stylizovaným květem. Dobrý stav po restaurování, drobné poškození na horní desce.