Lot 08
BOHATĚ INTARZOVANÁ BAROKNÍ TRUHLA

2. polovina 18. století
Dub, bahenní dub, švestka, javor
70 x 117 x 65 cm (v x š x h)

Vyvolávací cena
4 000 CZK
   |   160 EUR

Dosažená cena
13 000 CZK
   |   520 EUR

Velice kvalitně zpracovaná barokní truhla s kazetovou intarzií s ptactvem a florálními motivy zhotovené z bahenního dubu, švestky a javoru. Pod centrálním barokní kováním plastická figurální intarzie ženy. Masivní kované úchyty po bocích truhly. Výborný stav