Lot 10
FRANCOUZSKÁ KOMODA VE STYLU KLASICISMU

Kolem 1860
Ořech, javor, černý mramor
87 x 129 x 54 cm (v x š x h)

Vyvolávací cena
6 000 CZK
   |   240 EUR

Dosažená cena
9 000 CZK
   |   360 EUR

Bohatě intarzovaná klasicistní komoda se vzory mřížkování a kazet. Oválná bronzová madla s vázami. Vrchní deska z černého mramoru s bílými žilkami. S původním klíčkem k zamykání. K restaurování, dobrý stav s drobnými poškozeními.