Lot 11
INTARZOVANÁ LIDOVÁ TRUHLA

1. polovina 19. století
Dub, švestka, javor, dub
67 x 111 x 65 cm (v x š x h)

Vyvolávací cena
3 000 CZK
   |   120 EUR

Dosažená cena
10 000 CZK
   |   400 EUR

Tzv. holubičí truhla s obdélníkovým vertikálním i horizontálním dekorem s uvnitř intarzovaným ptactvem. Masivní kované úchyty na bocích truhly. Výborný stav, restaurováno.