Lot 19
ODKLÁDACÍ STOLEK Z OBDOBÍ BIEDERMEIERU

Kolem 1830
třešeň, mahagon
76 x 57 x 49 cm (v x š x h)

Vyvolávací cena
3 000 CZK
   |   120 EUR

Dosažená cena
5 000 CZK
   |   200 EUR

Designový odkládací stolek z období biedermeieru s celkovým dojmem zaoblených tvarů. Jeden šuplík a ve spodní části trnož sloužící jako stojan na vázu s květinami. Jemné geometrické tvarosloví s mahagonovými linkami. Restaurováno, výborný stav.