Lot 21
SKŘÍŇ Z OBDOBÍ BIEDERMEIERU

kolem 1830
Ořech, kování
196 x 142 x 64 cm (v x š x h)

Vyvolávací cena
5 000 CZK
   |   200 EUR

Dosažená cena
8 500 CZK
   |   340 EUR

Řemeslně velice kvalitně zpracovaná skříň z období biedermeieru s párovými sloupy s dórskou hlavicí. Do bohaté kresby z ořechového dřeva vložena horizontálně intarzie. Dobrý stav, k restaurování.