Lot 36
FRANCOUZSKÁ VITRÍNA Z OBDOBÍ NAPOLEONA III.

Kolem 1860
164 x 88 x 45 cm (h x b x t)

Rufpreis
5 000 CZK
   |   200 EUR

To bid in online auction, please register on auction server livebid.cz.

Catalogue of all auctioned items can be downloaded and printed from this link.

17 000 CZK
   |   680 EUR

Bohatě zdobená francouzská vitrína s prohýbaným sklem je typickou ukázkou francouzských dílen za vlády Napoleona III. ve Francii. Bronzové ozdoby lemují obvod skla, dole kvalitní florální intarzie. Drobná poškození, dobrý stav, elektrifikováno.