Lot 36
FRANCOUZSKÁ VITRÍNA Z OBDOBÍ NAPOLEONA III.

Kolem 1860
Ořech, javor, sklo, bronz
164 x 88 x 45 cm (v x š x h)

Vyvolávací cena
5 000 CZK
   |   200 EUR

Dosažená cena
17 000 CZK
   |   680 EUR

Bohatě zdobená francouzská vitrína s prohýbaným sklem je typickou ukázkou francouzských dílen za vlády Napoleona III. ve Francii. Bronzové ozdoby lemují obvod skla, dole kvalitní florální intarzie. Drobná poškození, dobrý stav, elektrifikováno.