8 000 CZK
| 320 €
Lot 26
SKŘÍŇ Z OBDOBÍ BIEDERMEIERU
Kolem 1840
185 x 120 x 52 cm (h x w x d)
Starting price
To bid in online auction, please register on auction server livebid.cz.
Catalogue of all auctioned items can be downloaded and printed from this link.
Price realized
16 000 CZK
| 640 €
| 640 €
price without premium
Působivá kresba ořechového dřeva s černými sloupy s entazí z mořené hrušky. Dole se šuplíkem se zlaceným kováním, nahoře tvořena geometrickými prvky římsy a trojúhelníkového frontonu. Původní klíč. Výborný stav. Restaurováno.