Lot 172
Lukáš Bradáček (1964 - 2022) DIALOG

1988
olej, plátno
57 x 93 cm (v x š)
sign. verso: L Bradáček 88

Vyvolávací cena
2 000 CZK
   |   83 EUR

Dosažená cena
2 000 CZK
   |   83 EUR

Pražský rodák původem z Libně, absolvent SOŠV Václava Hollara a poté ateliéru monumentální malby na VŠUP v Praze, se narodil v roce 1964. Kromě malby, kresby a grafiky se zabývá návrhy soch, vitráží a kovářskými pracemi, kaligrafií. Od roku 1988 se účastnil řady samostatných a kolektivních výstav i mezinárodních uměleckých sympozií.