Lot 136
Slavoj Štok (1892 - ????) UHERSKÉ HRADIŠŤKO

1943
olej, plátno, karton
37 x 47 cm (v x š)
sign. vlevo dole: Štok

Vyvolávací cena
1 000 CZK
   |   42 EUR

Slavoj Štok byl český krajinář, který zaznamenával především venkov. Podnikal ale i cesty do Itálie, Alp a Tuniska.