Lot 277
ČAJOVÁ SOUPRAVA PRO DVA

19. století
Alpaka, celuloid

Vyvolávací cena
1 000 CZK
   |   40 EUR

Dosažená cena
1 500 CZK
   |   60 EUR

Čajová souprava v anglickém stylu z postříbřeného kovu s celuloidem potaženými úchytkami. Sada obsahuje Konvičku, mléčenku a dva šálky s podšálky. Značeno J.L. Herrmann, výška konvičky 10,5 cm, mléčenky 11 cm, šálku 7,5 cm.