Lot 32
HODINY Z ČERNÉHO MRAMORU

Černý mramor, zlacená mosaz, email
38 x 33 x 17 cm (v x š x h)
Na ciferníku "Louis Hainz"

Vyvolávací cena
2 000 CZK
   |   80 EUR

Dosažená cena
4 500 CZK
   |   180 EUR

Krbové hodiny s pláštěm z černého mramoru s broušeným a zlaceným dekorem a emailovým ciferníkem signovaným pražským hodinářstvím Louis Hainz.