Lot 226
Antonín Augusta HORSKÁ KRAJINA

1. polovina 20. století
Olej, plátno
48,5 x 83 cm (v x š)
Vpravo dole "A. Augusta"

Vyvolávací cena
270 CZK
   |   10 EUR

Pro přihazování v online aukci se prosím registrujte na aukčním serveru www.invaluable.com.

Pokud si nevíte s něčím rady, zveřejnili jsme pro Vás na našem blogu jednoduchý návod. Stáhnout si ho můžete také jako pdf soubor.

Dosažená cena
5 400 CZK
   |   200 EUR

Pohled na krajinu z horského hřebenu převážně v hutnějších tazích štětce.