Lot 18
Neznámý Autor JEŽÍŠ

19. století
Olej, plátno
24 x 21 cm (v x š)
Signováno: Nesignováno

Vyvolávací cena
500 CZK
   |   20 EUR

Dosažená cena
1 500 CZK
   |   60 EUR

Portrét Ježíše s trnovou korunou v oválném medailonu s naznačenou zlatou aureolou.