Lot 10
Jan Jiří Balzer (1736 - 1799) KARLŮV MOST

18. století
Kolorovaná mědirytina, papír
34 x 42 cm (v x š)
Signováno v desce "Ryl Jan Balzer z Prahy."

Vyvolávací cena
1 000 CZK
   |   40 EUR

Dosažená cena
14 000 CZK
   |   560 EUR

Mědirytina Karlova mostu z pohledu od vstupu do Jezuitské zahrady s věnováním šlechtičně komtese Žanetě Pachtě de Reyhoffen rozené Skrbenské z Hřiště a Schönhoffu.