Lot 16
Neznámý Autor MADONA S DÍTĚTEM

18. století
Olej, plátno
94 x 71 cm (v x š)
Signováno: Nesignováno

Vyvolávací cena
1 000 CZK
   |   40 EUR

Dosažená cena
22 000 CZK
   |   880 EUR

Žánrová malba Marie a malého Ježíška s malým Janem Křtitelem - motiv, který zpracovalo mnoho slavných autorů včetně Rafaela Santiho a Leonarda da Vinci.