Lot 26
PÁROVÉ ŽARDINIERY BIEDERMEIER

1. polovina 19. století
Mahagon, mosaz
51 cm (v)

Vyvolávací cena
2 000 CZK
   |   80 EUR

Dosažená cena
35 000 CZK
   |   1 400 EUR

Propracované žardiniery s kontrastními lištami, mosazným medailonkem a intarzií s motivem amfory. Ojedinělý a velmi dobře zachovalý soubor.