Lot 96
PORCELÁNOVÝ SERVIS NA KÁVU I ČAJ

20. století
Porcelán, zlaceno, Porcelán, zlaceno

Vyvolávací cena
5 400 CZK
   |   200 EUR

Pro přihazování v online aukci se prosím registrujte na aukčním serveru www.invaluable.com.

Pokud si nevíte s něčím rady, zveřejnili jsme pro Vás na našem blogu jednoduchý návod. Stáhnout si ho můžete také jako pdf soubor.

Dosažená cena
11 880 CZK
   |   440 EUR

Servis na kávu nebo čaj pro 6 osob, míšeňský porcelán - značeno meči zespodu. Výška konvice 13 cm, výška menšího hrnečku 5,5 cm, výška většího hrnečku 7,5 cm.