Lot 01
Jan Nowopacký ZŘÍCENINA V KOPCÍCH

Olej, karton
40 x 48 cm (v x š)

Vyvolávací cena
2 700 CZK
   |   100 EUR

Pro přihazování v online aukci se prosím registrujte na aukčním serveru www.invaluable.com.

Pokud si nevíte s něčím rady, zveřejnili jsme pro Vás na našem blogu jednoduchý návod. Stáhnout si ho můžete také jako pdf soubor.

Dosažená cena
11 880 CZK
   |   440 EUR

Olej na kartonu. Signováno vpravo dole Nowopacký.