Lot 265
Bedřich Havránek (1821 - 1899) ALPSKÁ VESNICE V DEŠTI, U KOVÁŘE

49 x 63,5 cm (v x š)

Vyvolávací cena
490 000 CZK
   |   19 600 EUR
Dosažená cena
750 000 CZK
   |   30 000 EUR
Olej na plátně, signováno a datováno vpravo dole, restaurováno, odborný posudek N. Blažíčková-Horová, publikováno B. Havránek 1994 Odeon.