Lot 267
Hugo Ullik (1838 - 1881) BYSTŘINA V HORÁCH

61 x 48 cm (v x š)

Vyvolávací cena
140 000 CZK
   |   5 600 EUR
Olej na plátně, signováno a datováno vpravo dole H.ULLIK 1861, posudek N. Blažíčková-Horová.