Lot 263
Ludvík Kohl (1746 - 1821) INTERIÉR CHRÁMU SV. ŠTĚPÁNA

77 x 60 cm (v x š)

Vyvolávací cena
170 000 CZK
   |   6 800 EUR
Olej na plátně, značeno vlevo dole L. K., odborný posudek PhDr. N. Blažíčková-Horová.