Lot 44
PÁROVÉ SERVÍROVACÍ MÍSY S VÍKY

13 x 32,5 x 29 cm (v x š x h), 3734 g

Vyvolávací cena
110 000 CZK
   |   4 400 EUR
Dvě stříbrné mísy po okrajích zdobené rokaji a úchyty ve tvaru mušlí. Poklopy mís jsou honosně zdobené s odnímatelnými úchyty s motivy zeleniny. Váha jednotlivých mís je 1864 g a 1870 g. Značeno puncovními značkami a londýnským stříbrníkem Paul Storr.