Lot 221
Jaroslav Ronek (1892 - 1962) LOKOMOTIVY NA WILSONOVĚ NÁDRAŽÍ

80 x 110 cm (v x š)

Vyvolávací cena
30 000 CZK
   |   1 200 EUR
Obraz je typickým námětem, který se prolíná celou autorovou tvorbou. Dílo pochází z majetku ředitele Českých drah. Olej na plátně, signováno vpravo dole Ronek.