Lot 13
BENÁTSKÝ SLUHA

19. století
Dřevo, polychromie, zlaceno
157,5 cm (v)

Vyvolávací cena
5 400 CZK
   |   200 EUR

Dosažená cena
44 280 CZK
   |   1 640 EUR

Vyřezávaný benátský sluha nesoucí nádobu, zlaceno.