Lot 30
BENÁTSKÝ STOLEK

19. století
Zlacené a polychromované dřevo, žulová deska
74 cm (v), Průměr 52 cm

Vyvolávací cena
2 700 CZK
   |   100 EUR

Dosažená cena
20 520 CZK
   |   760 EUR

Stolek s nohou ve tvaru benátského sluhy, deska ze žuly.