Lot 51
PTÁK S KVĚTINOU

19. století
Olej, měďěný plech
Ve výřezu 13 x 9,5 cm (v x š)

Vyvolávací cena
270 CZK
   |   10 EUR

Dosažená cena
1 620 CZK
   |   60 EUR

Zátiší ptáka s květinou a zlatou volutou.