Lot 01
Jan Nowopacký (1821 - 1908) ZŘÍCENINA V KOPCÍCH

Olej, karton
40 x 48 cm (v x š)

Vyvolávací cena
2 700 CZK
   |   100 EUR

Dosažená cena
11 880 CZK
   |   440 EUR

Olej na kartonu. Signováno vpravo dole Nowopacký.