2 700 CZK
| 100 EUR
Lot 54
HOLANDSKÝ PŘÍSTAV
19. století
Olej, dřevo
18 x 31 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
2 700 CZK
| 100 EUR
| 100 EUR
Výtvarný záznam ze zimního prostředí holandského přístavu a jeho obyvatel.