Lot 214
Zdeněk Mlčoch (1921 - 1996) HROB

1973
Olej, sololit
70,5 x 50,5 cm (v x š)
Signováno: Vpravo dole "Mlčoch 73"

Vyvolávací cena
2 700 CZK
   |   100 EUR

Dosažená cena
2 700 CZK
   |   100 EUR

Ponurý motiv hrobu u kapličky.