Lot 32
PÁROVÉ ROHOVÉ VITRÍNY

19. století
Dřevo, sklo, mosaz
187 x 89 x 50 cm (v x š x h)

Vyvolávací cena
2 700 CZK
   |   100 EUR

Dosažená cena
15 120 CZK
   |   560 EUR

Párové rohové vitríny zdobené intarzií se dvěma zásuvkami.