Lot 33
PÁROVÉ NEOBAROKNÍ ŽIDLE

19. století
Zlacené dřevo, nově čalouněno
93 cm (v)

Vyvolávací cena
2 700 CZK
   |   100 EUR

Dosažená cena
4 320 CZK
   |   160 EUR

Pár neobarokních židlí ze zlaceného dřeva, nově čalouněno.