Lot 216
Alois Moravec (1899 - 1987) PASAČKY KRAV

1930
Olej, plátno
45 x 63 cm (v x š)
Signováno: Vpravo dole "A. Moravec 1930"

Vyvolávací cena
270 CZK
   |   10 EUR

Dosažená cena
1 080 CZK
   |   40 EUR

Oboustranný obraz s venkovskou tématikou v pestrobarevných tónech.