Lot 11
Neznámý Autor ALEGORIE S PUTTI

19. století
Olej, plátno
24 x 45 cm (v x š)
Nesignováno

Vyvolávací cena
3 000 CZK
   |   130 EUR

Líbezná scéna s poletujícími putti nesoucími růžové girlandy směrem k heraldickým štítům ve skále.