2 000 CZK
| 87 EUR
Lot 07
MUŽ V UNIFORMĚ
19. století
Olej, karton
17 x 13,5 cm (v x š)
Vlevo dole "Špulák"
Vyvolávací cena
Dosažená cena
15 000 CZK
| 652 EUR
| 652 EUR
Alois Špulák je na trhu znám svými portréty - především v komorním formátu. Vynikají propracovanými detaily a sytými barevnými škálami.