Lot 07
Alois Špulák (1812 - ????) MUŽ V UNIFORMĚ

19. století
Olej, karton
17 x 13,5 cm (v x š)
Vlevo dole "Špulák"

Vyvolávací cena
2 000 CZK
   |   87 EUR

Dosažená cena
15 000 CZK
   |   652 EUR

Alois Špulák je na trhu znám svými portréty - především v komorním formátu. Vynikají propracovanými detaily a sytými barevnými škálami.