Lot 08
BUREAU VE STYLU LUDVÍKA XV.

19. století
Světlá a tmavá třešeň, zlacený bronz, zelená kůže se zlacením
94 x 95 x 45 cm (v x š x h)

Vyvolávací cena
4 000 CZK
   |   160 EUR

Dosažená cena
22 000 CZK
   |   880 EUR

Francouzské otevírací bureau svou bohatou intarzií po všech stranách určené do prostoru je se čtyřmi rokokovými klíčky a se zlacenými bronzy táhnoucími se po stranách nohou zakončené figurálním motivem. Uvnitř otevírací desky jsou tři šuplíky a zachovalá zeleno-zlatá kůže. Restaurováno, výborný stav.