3 000 CZK
| 120 EUR
Lot 296
SOVĚTSKÝ TALÍŘ
1922
Malovaný porcelán
Průměr 24 cm
Zespodu cyrilicí
Vyvolávací cena
Dosažená cena
48 000 CZK
| 1 920 EUR
| 1 920 EUR
Propagandistický datovaný a signovaný talíř se značkou srpu a kladiva a nápisem "Kdo není s námi, je proti nám."
Žádné položky nebyly nalezeny.