Lot 187
EMPÍROVÝ MANŽETNÍK

Kolem 1810
ořech, zlacené dřevo, černěná hruška, zlacený bronz
143 x 65 x 37 cm (v x š x h)

Vyvolávací cena
8 000 CZK
   |   327 EUR

Dosažená cena
55 000 CZK
   |   2 245 EUR

Empírový manžetník se soustavou celkem šesti uzamykatelných šuplíků se zlaceným kováním s motivy gryfů. Bohatá kresba ořechového dřeva je kombinována s lištami z černěné hrušky. Manžetník je nesen čtyřmi vyřezávanými lvími tlapami se zlacením. Kompletně restaurováno. Výborný stav.

Žádné položky nebyly nalezeny.