Lot 25
Inés d'Ésmenard (1789 - 1859) (napodobitel) PORTRÉT JOSEFA BONAPARTE

1837
Olej, plátno
65 x 54 cm (v x š)
Vlevo uprostřed "m. d'Ésmenard"

Vyvolávací cena
5 000 CZK
   |   217 EUR

Dosažená cena
24 000 CZK
   |   1 043 EUR

Inès Esménard (1789–1859), někdy známá jako Inès d’Esménard, byla francouzská malířka a miniaturistka 19. století. Originál portrétu vychází z práce Francois Josepha Kinsona a nachází se v museu v Ajacciu.